Jesteśmy w mediach :



Zamówienia

+48 883 993 709

Pon. - Pt. 8.00 -.17.00

Sob. 10.00 -.17.00

PL

Czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów

Oferujemy czyszczenie dachówki ceramicznej i betonowej. Aby odpowiednio zabezpieczyć dachówkę przed zabrudzeniami używamy impregnaty nano hydrofobowe z dodatkiem biocydów.

Usuniemy z Twojego dachu wszelkie porosty, mchy, zabrudzenia sadzą, zanieczyszczenia atmosferyczne oraz brud pochodzący z ruchu ulicznego. Czyszczenie dachów rozpoczynamy od oględzin stanu technicznego oraz stopnia jego zanieczyszczenia – na tej podstawie oszacujemy koszty

całej usługi. Czyszczenie dachów wykonujemy metodami alpinistycznymi z użyciem specjalnej drabiny dachowej. Posiadamy także rusztowania, jeżeli dostęp do dachu jest utrudniony korzystamy z mobilnych koszy wysokościowych.

Proces technologiczny i zalety rozwiązania

Specjalnie dobrane środki chemiczne i

odpowiedni sprzęt to nasz sukces.

KROK 1

 

Sprawdzenie stanu technicznego poszycia dachowego. To niezbędne działanie przed rozpoczęciem właściwych prac związanych z czyszczeniem dachu.

KROK 2

 

Naniesienie na połać dachu specjalnych środków powierzchniowo czynnych pomagających usunąć zanieczyszczenia. Dzięki temu wstępnie przygotowujemy podłoże do impregnacji.

KROK 3

 

Usunięcie zabrudzeń myjkami wysokociśnieniowymi. Ciśnienie w myjkach jest tak dostosowane, aby dachówka nie została naruszona.

Pozostałe nasze usługi

Kontakt bezpośredni

Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię oferty możesz

wybrać ofertę szczegółową lub zadzwonić.

Wycena indywidualna

Jeżeli szukasz konkretnej oferty i znasz podstawowe

paramerty obiektu - wyceń zakres prac. To tylko 2 min.

Wyceń prace

Najczęściej zadawane pytania

 • JAK DŁUGO BĘDĘ MUSIAŁ CZEKAĆ NA OFERTĘ

  PO WYSŁANIU ZAPYTANIA ?

  Wyceny kalkulujemy do 2 dni roboczych, wcześniej upewniając się o parametry zlecenia. Dlatego jeżeli jesteś zdecydowany na zlecenie nam prac przy Twoim domu zostaw numer telefonu - to ułatwi i przyspieszy wycenę.

 • JAK DŁUGO TRWA MALOWANIE DACHU ?

  Proces ten jest złożony. W przypadku domów jedno lub wielorodzinnych, gdzie dachy nie mają skomplikowanej geometrii to ok. 2 dni. Jednak zawsze chcemy się upewnić co do stopnia skomplikowania zlecenia na miejscu u klienta.

 • CZY REALIZUJECIE INNE PRACE

  WYSOKOŚCIOWE OPRÓCZ MALOWANIA ?

  Nasza firma specjalizuje się w naprawach i renowacjach dachów. W zrealizowanych projektach znajdziesz również przykłady nietypowych zleceń jak zbiornik, kominy przemysłowe czy kościoły.

 • OD CZEGO ZALEŻY CENA MALOWANIA

  I CZYSZCZENIA DACHU ?

  Cena zależy od kilku czynników. Najważniejszymi są niewątpliwie powierzchnia oraz zakres prac. Często przed malowaniem musimy wykonać uzupełnienie ubytków a każdy dodatkowy element ma wpływ na cenę zlecenia. Szczegóły znajdziesz w zakładce Cennik.

 • JAK DŁUGO UTRZYMA SIĘ EFEKT MALOWANIA ?

  Dzięki odpowiedniemu oczyszczeniu i zabezpieczeniu dachu oraz naniesieniu wieloskładnikowej farby efekt utrzymuje się przez 10 lat.

Działamy lokalnie,

nieprzerwanie od 15 lat.

dachy@firma-solo.pl

kontakt

Wysyłanie formularza...

Wystąpił serwera

wysłano wiadomość

SOLO - PROFESJONALNE MALOWANIE DACHÓW

dachy@firma-solo.pl

+48 883 993 709

Społeczności

Od 8 lat zajmujemy się malowaniem i konserwacją dachów z wykorzystaniem techniki alpinistycznej. Malujemy dachy blaszane i bitumiczne oraz ceramiczne. Naprawiamy ubytki w dachach oraz instalujemy elementu towarzyszące jak rynny, śniegołapy. Naszą pracę charakteryzuje trwałość efektu na lata.

BLOG

Dach - kiedy renowacja ?

Komin - ważny detal na ...

Przeciekająca rynna ...

Kolor dachu ma znaczenie ...

Techniki impregnacji ...

883 993 709

umów się

Polityka prywatności

Prawa do treści Firma SOLO 2002 - 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. Deweloper: BardziejKreatywni.pl