Jesteśmy w mediach :



Zamówienia

+48 883 993 709

Pon. - Pt. 8.00 -.17.00

Sob. 10.00 -.17.00

PL

Malowanie dachówki

Malowanie dachówki

Malowanie dachówek z betonu oraz cementu. Pomalowana dachówka wygląda jak nowa, jej powłoka jest gładka i odporna na promienie UV oraz kwaśny deszcz.

Malowanie dachówki cementowej i betonowej wykonujemy aby uzyskać efekt nowej dachówki oraz zakonserwować dach. Nałożona farba chroni przed kwaśnymi deszczami, słońcem, nadaje gładszą strukturę co zapobiega wczesnemu zabrudzeniu i osadzaniu się mchu. Dachówkę konserwuje się

także, aby zablokować penetracje wody co eliminuje rozsadzanie dachówek szczególnie po okresie zimowym(skutek mrozów). Jeśli chcesz odrestaurować odnowić swoją dachówkę zapraszamy do kontaktu, również jeżeli chcesz tylko skalkulować ofertę.

Proces technologiczny i zalety rozwiązania

Specjalnie dobrane lakiery dachowe, odpowiednie

przygotowanie podłoża to nasz sukces.

Krok 1

 

Mycie dachówki pod wysokim ciśnieniem wraz z dodatkiem środka chemicznego, który neutralizuje i zmiękcza zabrudzenia w tym m.in mchy, grzyby i porosty.

krok 2

 

Nałożenie na dachówkę środka głęboko penetrującego który neutralizuje algi, mchy, grzyby i porosty. Blokuje powstawanie nowych i służy jako grunt ,który wzmacnia przyczepność farby do dachówki.

krok 3

 

Zabezpieczenie okien, kominów oraz pierwsze malowanie ciśnieniowe. Następnie nakładamy drugą, ostateczna warstwę wyrównującą porowatą powierzchnię dachówki nadając jej gładszą strukturę.

Pozostałe nasze usługi

Kontakt bezpośredni

Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię oferty możesz

wybrać ofertę szczegółową lub zadzwonić.

Wycena indywidualna

Jeżeli szukasz konkretnej oferty i znasz podstawowe

paramerty obiektu - wyceń zakres prac. To tylko 2 min.

Wyceń prace

Najczęściej zadawane pytania

 • JAK DŁUGO BĘDĘ MUSIAŁ CZEKAĆ NA OFERTĘ

  PO WYSŁANIU ZAPYTANIA ?

  Wyceny kalkulujemy do 2 dni roboczych, wcześniej upewniając się o parametry zlecenia. Dlatego jeżeli jesteś zdecydowany na zlecenie nam prac przy Twoim domu zostaw numer telefonu - to ułatwi i przyspieszy wycenę.

 • JAK DŁUGO TRWA MALOWANIE DACHU ?

  Proces ten jest złożony. W przypadku domów jedno lub wielorodzinnych, gdzie dachy nie mają skomplikowanej geometrii to ok. 2 dni. Jednak zawsze chcemy się upewnić co do stopnia skomplikowania zlecenia na miejscu u klienta.

 • CZY REALIZUJECIE INNE PRACE

  WYSOKOŚCIOWE OPRÓCZ MALOWANIA ?

  Nasza firma specjalizuje się w naprawach i renowacjach dachów. W zrealizowanych projektach znajdziesz również przykłady nietypowych zleceń jak zbiornik, kominy przemysłowe czy kościoły.

 • OD CZEGO ZALEŻY CENA MALOWANIA

  I CZYSZCZENIA DACHU ?

  Cena zależy od kilku czynników. Najważniejszymi są niewątpliwie powierzchnia oraz zakres prac. Często przed malowaniem musimy wykonać uzupełnienie ubytków a każdy dodatkowy element ma wpływ na cenę zlecenia. Szczegóły znajdziesz w zakładce Cennik.

 • JAK DŁUGO UTRZYMA SIĘ EFEKT MALOWANIA ?

  Dzięki odpowiedniemu oczyszczeniu i zabezpieczeniu dachu oraz naniesieniu wieloskładnikowej farby efekt utrzymuje się przez 10 lat.

Działamy lokalnie,

nieprzerwanie od 15 lat.

dachy@firma-solo.pl

kontakt

SOLO - PROFESJONALNE MALOWANIE DACHÓW

Wysyłanie formularza...

Wystąpił serwera

wysłano wiadomość

dachy@firma-solo.pl

+48 883 993 709

Społeczności

Od 8 lat zajmujemy się malowaniem i konserwacją dachów z wykorzystaniem techniki alpinistycznej. Malujemy dachy blaszane i bitumiczne oraz ceramiczne. Naprawiamy ubytki w dachach oraz instalujemy elementu towarzyszące jak rynny, śniegołapy. Naszą pracę charakteryzuje trwałość efektu na lata.

BLOG

Dach - kiedy renowacja ?

Komin - ważny detal na ...

Przeciekająca rynna ...

Kolor dachu ma znaczenie ...

Techniki impregnacji ...

883 993 709

umów się

Polityka prywatności

Prawa do treści Firma SOLO 2002 - 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. Deweloper: BardziejKreatywni.pl